од 1 недела

HiPP Органски чај од коморач

HiPP е многу повеќе од органско:

HiPP Органскиот печат гарантира највисок квалитет и ги надминува законските барања за органско производство.

Дознајте повеќе

Детали
  • во практични филтер кесички, посебно спакувани
  • без додаден шеќер 
  • содржи Органски коморач
  • без Глутен
  • може да се користи и топол и оладен
  • без додадени ароми
  • пријател на забите
  • Возраст: од првата недела
содржи 20 x 1,5 гр.
Препорачано време за хранење Наутро, На пладне, Попладне, Навечер, Помеѓу оброци

Артикал бр.: AL3600-02

Од каде доаѓаат суровините за нашите производи?

Сега можете да го истражувате потеклото на HiPP состојките

Оценки

Ја очекуваме вашата проценка!

HiPP Органски чај од коморач

Прашања и Одговори

Имате ли дополнителни прашања за овој производ?

Нашиот тим ви стои на располагање за вашите прашања.

Кон контакт формата

Останати производи од оваа категорија