HiPP Масло за масажа и превенција од стрии

  Артикал бр.: 9700
  HiPP Масло за масажа и превенција од стрии
  • 100 мл.
  • помага во спречување на појава на стрии
  • со органско бадемово масло, масло од јојоба и врбов трн
  • ја заштитува кожата од исушување и помага во зачувување на еластичноста
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори

  Останати производи од оваа категорија: