HiPP Гел за миење коса и тело

  Артикал бр.: E9530
  HiPP Гел за миење коса и тело
  • 400 мл.
  • за миење на осетлива кожа и мека коса
  • го одржува природниот заштитен слој на кожата
  • со екстракт од органски бадеми
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеален за цело семејство

  Останати производи од оваа категорија: