HiPP Млеко за тело за сува кожа

  Артикал бр.: 9567
  HiPP Млеко за тело за сува кожа
  • 300 мл.
  • со органско бадемово масло
  • за интензивна нега на сува, изиритирана и осетлива кожа
  • брзо се впива и ја прави кожата мека
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеално за возрасни со сува и осетлива кожа

  Останати производи од оваа категорија: