HiPP Пена за миење лице и раце

  Артикал бр.: DA90108
  HiPP Пена за миење лице и раце
  • 250 мл.
  • кремаста пена за нежно миење на лице и раце
  • не ги иритира очите
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • го прави капењето уште позабавно
  • идеален за деца и возрасни

  Останати производи од оваа категорија: