HiPP Шампон за лесно расчешлување

  Артикал бр.: 9561
  HiPP Шампон за лесно расчешлување
  • 200 мл.
  • со екстракт од органски бадеми
  • за полесно расчешлување на виткана коса
  • не ги иритира очите
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеален за возрасни со чувствителен скалп

  Останати производи од оваа категорија: