HiPP Шампон

  Артикал бр.: E9560
  HiPP Шампон
  • 200 мл.
  • со органско бадемово масло
  • особено нежен за осетлива кожа
  • не ги иритира очите
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеален за возрасни со чувствителен скалп

  Останати производи од оваа категорија: