HiPP Ултра сензитивни влажни марамчиња 4x52

  Артикал бр.: DA90001
  HiPP Ултра сензитивни влажни марамчиња 4x52
  • 4x52 парчиња
  • Ултра сензитивни влажни марамчиња без парфем
  • со многу благ лосион за чистење со 99% вода
  • Особено нежни, идеални за чистење на чуствителната бебешка кожа склона кон алергии и невродерматит
  • Погодни за употреба од првиот ден од животот
  • без парафински масла, бои, парабени, алкохол и ПЕГ емулгатори
  • pH неутрални
  • идеални за нежна грижа на целото семејство

  Останати производи од оваа категорија: