Skip to main content

HiPP Крема за нега, за лице и тело

  • со органско бадемово масло и пантенол
  • за интензивна нега и заштита на кожата
  • лесно се нанесува и брзо се апсорбира и ја прави кожата бебешки мека
  • за нега на кожа со склоност кон дерматити
  • од првиот ден од животот
  • без парафинско масло и развиена за да се намали ризикот од појава на алергии
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • идеален за нежна грижа на целото семејство

HiPP Babysanft - најнежна грижа за осетлива кожа.

Артикал бр.: DA90208

Ја очекуваме вашата проценка!

HiPP Крема за нега

Имате ли дополнителни прашања за овој производ?

Нашиот тим ви стои на располагање за вашите прашања.

Кон контакт формата

Останати производи од оваа категорија