Skip to main content

HiPP Шампон и гел за капење „Фока"

HiPP Шампон и гел за капење „Фока", идеален за целото семејство

  • за миење на осетлива кожа и мека коса
  • со екстракт од органски бадеми
  • pH неутрална
  • не ги иритира очите
  • без парафинско масло и развиена за да се намали ризикот од појава на алергии
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори
  • без мириси кои би предизвикале алергија
  • без микропластика
  • идеален за деца и возрасни

HiPP Babysanft - најнежна нега за осетлива кожа

Артикал бр.: DA90124

Ја очекуваме вашата проценка!

HiPP Шампон и гел за капење „Фока"

Имате ли дополнителни прашања за овој производ?

Нашиот тим ви стои на располагање за вашите прашања.

Кон контакт формата

Останати производи од оваа категорија