Skip to main content

HiPP Гел за миење коса и тело

HiPP Гел за миење коса и тело, идеален за целото семејство

  • за миење на осетлива кожа и мека коса
  • го одржува природниот заштитен слој на кожата
  • со екстракт од органски бадеми
  • за нега на кожа со склоност кон дерматити
  • од првиот ден од животот
  • без парафинско масло и развиена за да се намали ризикот од појава на алергии
  • без минерални масла, парабени и ПЕГ емулгатори

HiPP Babysanft - најнежна нега за осетлива кожа.

Артикал бр.: DA90121

Ја очекуваме вашата проценка!

HiPP Гел за миење коса и тело

Имате ли дополнителни прашања за овој производ?

Нашиот тим ви стои на располагање за вашите прашања.

Кон контакт формата

Останати производи од оваа категорија