Skip to main content

HIPP ултра сензитивни влажни марамчиња (1х48 парчиња)

HIPP ултра сензитивни влажни марамчиња (1 х 48 парчиња)

Најдобра толеранција на кожа, од првиот ден од животот, помеки од кога било

  • 0% парфем, 99% вода 
  • благодарение на благиот лосион за чистење со 99% вода идеални се за нежно чистење на чувствителната и склона кон алергии кожа
  • за нежно чистење на лицето, рацете и газето
  • без мирис, без етерични масла, без сапун, без бои, без парабени
  • pH неутрален за кожата, без силикони, без суровини од животинско потекло

Артикал бр.: DA90026

Ја очекуваме вашата проценка!

HIPP ултра сензитивни влажни марамчиња (1х48 парчиња)

Имате ли дополнителни прашања за овој производ?

Нашиот тим ви стои на располагање за вашите прашања.

Кон контакт формата

Останати производи од оваа категорија